سه شنبه, 28 خرداد 1398
اخبار استان قم پر بیننده ترین
تاریخ انتشار :شنبه ، 29 بهمن 1390 ، 09:55
تعداد بازدید :4427
چاپپست الكترونيكيپي دي اف
حجت‌الاسلام ذوالنور: بيكاري قشر تحصيلكرده بدترين نوع بيكاري است
شبکه خبری قم : دبیر کل کنگره دائمی شهدای روحانی کل کشور و جانشين سابق نماينده ولي فقيه در سپاه مجلس آينده را چالشي و نيازمند تلاش ويژه دانست و تاكيد كرد: مجلس هشتم مجلسي عتيقه و ويژه است كه در تاريخ انقلاب بي سابقه بوده است كه عنوان آن مجلس اصولگرايي باشد ولي خروجي آن به نفع اقليت و به ضرر اصولگرايي باشد.   /

وي با اشاره به اينكه بنده با توجه به عملكرد مجالس گذشته وظيفه خود دانستم تا به عرصه انتخابات وارد شود، اظهار داشت: به عقيده بنده نماينده بايد سه ويژگي داشته باشد تا بتواند در مجلس اثر گذار باشد نخست اينكه آرم و نشان حزب خاصي بر پيشاني‌اش نباشد، دوم اينكه جيبش بسته باشد تا بتوان زبانش را به نفع مردم و مصالح نظام باز كند و سوم اينكه اهل پرستيژ، كلاس و عنوان نباشد.

 

كانديداي انتخابات مجلس بايد خود پايبند قانون باشد


جانشین سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه با اشاره به اينكه طبق فتواي حضرت امام، رعايت قانون در جمهوري اسلامي را واجب دانست و ضمن اينكه از اعضاي ستاد انتخاباتي خود خواست تا در تبليغات دقيقا طبق آنچه در قانون آمده است عمل كنند، ابراز داشت: كسي كه مي‌خواهد به عنوان نماينده مجلس در مركز قانون‌گذاري كشور قوانين را تصويب و تصيحح كند بايد نخست خودش به قانون پايبند باشد.

وي با بيان اينكه نوع تبليغات ما در انتخابات دقيقا كپي تبليغات غربي است و پسنديده نيست، اظهار داشت: راي نياوردن بهتر است از اينكه انسان به هر وسيله راي بياورد زيرا هدف وسيله را توجيه نمي‌كند.

حجت‌الاسلام ذوالنوري با بيان اينكه بنده با انگيزه‌هاي شخصي، مادي و دنيايي به عرصه انتخابات نيامده‌ام، ابراز داشت: تمام تلاش بنده اين است به انگيزه‌هايي كه براي حضور در اين دوره از انتخابات داشته‌ام خسارتي وارد نشود.

وي تصريح كرد: ما وظيفه داريم وارد ميدان شويم وخودمان را عرضه كنيم، مردم نيز اهل تشخيص هستند و آنكه را از ديدگاه خود اصلاح‌تر است را انتخاب خواهند كرد.

كانديداي نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه با ديدگاه اعتقادي و شرعي كه دارم به خودم راي نخواهم داد، اظهار داشت: نماينده مجلس به عنوان وكيل مردم انتخاب مي‌شود بنابراين مردم بايد او را انتخاب كنند، انسان خود نمي‌تواند هم وكيل و هم موكل باشد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه بنده به مجالس گذشته نقد دارم، گفت: بنده معتقدم در مجلس كارهاي فراوان، نو و تازه‌اي مي‌توان انجام داد و اگر بار امانت بر روي دوش بنده آمد با تمام وجود پاي اين مسئوليت مي‌ايستم.

 

فتنه 88 محصول هشت سال دوران اصلاحات بود

 

جريان انحرافي كمترين توان براي ايجاد حاكميت دوگانه در كشور را ندارد.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني حجت‌الاسلام والمسلمين مجتبي ذوالنوري، حجت‌الاسلام والمسلمين مجتبي ذوالنور سه شنبه شب در ديدار اعضاي ستاد انتخاباتي خود در توصيه‌هايي، بر پايبندي كامل به مرّ قانون در تبليغات انتخاباتي تاكيد كرد.

وي با بيان اينكه ما به هر وسيله‌اي نمي‌خواهيم به هدف برسيم،‌ نيت خود در كانديداتوري مجلس را نيت الهي ذكر و خاطرنشان كرد: عبادت با معصيت خدا سنخيت ندارد بنابراين بايد در تبليغات از هر گونه تخريب ساير كانديداها خودداري شود.

 

هيچ خط قرمزي غير از دين و تبعات دين ندارم


وي خاطرنشان كرد: هيچ خط قرمزي غير از دين و تبعات دين كه مهمترين آن بحث ولايت است در اين راه نداريم.

حجت‌الاسلام ذوالنوري با بيان اينكه نماينده مجلس،‌ نماينده ملي است، ابراز داشت: نماينده داراي دو شان است يكي ملي و ديگري استان و در اين راستا وظايف و رسالت سنگيني بر عهده دارد.

وي با بيان اينكه ما در ميدان امتحان قرار گرفته‌ايم، تاكيد كرد: اميدواريم در اين ميدان با پاكي و طهارت براي خدا كار كنيم زيرا در اين صورت نتيجه هر چه شد مطلوب است.

جانشین سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه در ادامه اين نشست به سوالات حاضرين پاسخ داد و در بيان انگيزه خود از حضور در انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي گفت: مجلس فعلي داراي 4 طيف نماينده اصولگرا، محافظه‌كار، اصلاح‌طلب و برخي هم خنثي است.

وي افزود: بنده معتقدم در مجلس آينده طيف پنجمي به اين چهار گروه اضافه مي‌شود و آن طيف كساني هستند كه به كانون‌هاي قدرت، ثروت و جريان انحرافي متصل هستند.

 

تبيين مراتب ولايتمداري/ اطاعت از ولي فقيه عبادت


كانديداي نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه ولايت مداري مراتبي دارد،‌ ابراز داشت:‌ ولايتمداري به اين معنا است كه انسان ضمن اينكه قائل به نيابت امام زمان(عج) از سوي ولي فقيه است بايد معتقد باشد كه حلال و حرام عمل ما نيز به اذن ولي فقيه است.

وي با اشاره به فرمايشات امام راحل(ره) گفت:‌اگر مردم به رئيس جمهوري راي دادند اما ولي فقيه راي او را تاييد، تنفيذ و امضا نكرد حق تصرف در امور را ندارد و اگر تصرف كرد طاغوت است.

حجت‌الاسلام ذوالنوري تاكيد كرد: انسان ولايتمدار بايد نظر شخصي خود را با طيب خاطر و با رضايت كنار بگذارد و نظر رهبري را به عنوان عبادت مقبوله اطاعات كند و باور كند كه اين كار عبادت است.

وي تصريح كرد: اطاعت از ولايت و ولايتمداري در جايي معنا پيدا مي‌كند كه انسان نظري متفاوت با نظر رهبري داشته باشد اما نظر خود را كنار بگذارد و به طور مطلق و با رضايت از رهبري اطاعت كند.

 

موضع مقام معظم رهبري فصل‌الخطاب است


جانشین سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه با بيان اينكه هر مسئولي غير از اين عمل كند مراتب ولايتمنداري‌اش به همين ميزان زير سوال است، خاطرنشان كرد: موضع مقام معظم رهبري فصل‌الخطاب است، اگر كسي بر موضع خودش اصرار كند يا اكراه در اطاعت داشته باشد به همان ميزان از دايره ولايتمداري دور مي‌ شود.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه نماينده مجلس داراي دو شان ملي و كشوري است، ابراز داشت: يكي از دغدغه‌هاي نمايندگان مجلس توجه به مسائل حوزه‌هاي انتخابيه و مشكلات مردم منطقه خود است.

حجت‌الاسلام ذوالنوري با اشاره به ويژگي هاي استان قم گفت: قم داراي ويژگي‌هاي خاصي است كه رسالت و مسئوليت، مسئولان اين شهر را با شهرهاي ديگر متفاوت مي‌كند.

وي با اشاره به روايات ائمه اطهار(ع) در ارتباط با شهر قم اظهار داشت: طبق روايات، قم آشيانه اهل بيت پيامبر(ص) و مهد استراحت مومن است.

 

وضعیت قم

كانديداي نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه قم داراي سه وجهه استاني، ملي و بين‌المللي است، خاطرنشان كرد: در وجهه استاني هر خدمتي كه نسبت به ساير استان‌ها رواج دارد بايد براي قم نيز انجام شود.

وي تاكيد كرد: بايد در عرصه خدمات رساني به مردم قانع، شريف و هميشه در صحنه قم كه همواره در تمام عرصه‌هاي انقلاب پيشتاز بودند بيش از گذشته تلاش شود و نبايد اين خدمات كمتر از استان‌هاي ديگر باشد.

 

بيكاري قشر تحصيلكرده بدترين نوع بيكاري است


وي با بيان اينكه بدترين نوع بيكاري را، بيكاري قشر تحصيلكرده ذكر كرد و ابراز داشت: بايد سطح صنعت قم متناسب با تحصيلات نسل جوان اين شهر ترقي پيدا كند تا براي اين جوانان زمينه اشتغال فراهم شود.

جانشین سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه در ادامه وجهه ملي شهر قم را مورد توجه قرار داد و تصريح كرد: قم نقش ملي در كشور دارد و تامين فضاي معنوي كشور با قم است پس لازم است اين شهر متناسب با اين ماموريت رشد پيدا كند و در سبد بودجه و اعتبارات كشور متناسب با اين شان به قم نگاه شود.

وي شان سوم قم را وجهه بين‌المللي و جهاني اين شهر ذكر كرد و ابراز داشت: امروز از بيش از 100 كشور دنيا در قم به تحصيل علم مي‌پردازند و اين شهر پايتخت معنوي انقلاب اسلامي است بايد متناسب با همين شانيت به قم توجه شود.

حجت‌الاسلام ذوالنوري همچنين خاطرنشان كرد:‌ مردم قم توقع دارند تريبون نماينده آنها در مجلس در عرصه‌هاي مختلف تصميم گيري و موضع گيري در مسايل سياسي نظام جايگاه اول را داشته باشد و  متناسب با موضع مردم قم تريبون نمايندگان قم در مجلس فعال باشد

حجت‌الاسلام ذوالنوري با تاكيد بر اينكه قم متناسب با مردم قم توسعه پيدا نكرده است،‌ گفت: طبق آمار، قمي‌هاي در كنكورهاي سراسري رتبه‌هاي ويژه‌اي دارند اما فضاهاي دانشگاه متناسب با قم رشد پيدا نكرده است

 

نظرات

 
+1 #1 علامه 06 اسفند 1390 ساعت 08:54
لطفا مکان ستاد آقای ذوالنور را در سایت وارد کنید و یا یک سایت مجزا برای معرفی ایشان برپا کنید
 
نظرات کاربران

نام (الزامی)

ایمیل

http://qomnn.com/amar.jpg

شبکه خبری قم
شماره تماس
2908360- 0251
مسجد مقدس جمکران
اللهم عجل لولیک الفرج
دعوت به همكاري در شبکه خبری قم
مدير بازرگاني
مجرب، متعهد با روابط عمومي قوی
09365879894

قالب جوملا

فروش مکمل

تبادل لینک

سامانه پیام کوتاه

هاست جوملا

تبلیغات در تلگرام

لوازم تولد

فروش لوازم جشن تولدی

پایدار نیوز

دی جی حسین فسنقری

سایت پادشاه

لوازم تولدی

مبارزان

نابترین

خواص پونه

نسیم روضه

زوار

ذاکران

پرتال مشتریان نسیم وب

نظافت منزل

کفپوش 3d

کفپوش سه بعدی اپوکسی

لوستر

فروش لوستر

داعش

پنل اس ام اس

نمای چوبی ساختمان

کفپوش 3 بعدی

پیانو مارکت

نوین بانک اخبار بانک ها

تبلیغات پاپ آپ

صحافی عدالت

تخته وایت برد

تبلیغات تلگرامی

پیانو دیجیتال

درب ضد سرقت سولاید

رابو تحریر فروش میز نماز

پیشخوان 24

ویستاد

تبلیغات آنلاین ویستاد

مکمل یاب

خرید آپارتمان در قم

املاک آنلاین تهران

املاک پردیسان قم

اس ام اس گستر - سامانه پیام کوتاه

میوه آرایی

میثم اسفندانی

طرفداری نیوز

لوازم آتش بازی

ریموت آتش بازی

لوازم بلک لایت

اخبار شهرداری تهران

نصب فن کویل

دستگاه ماینر

لوازم آتش بازی

دستگاه آب شیرین کن

بازسازی منزل

دکوراسیون داخلی

سقف کاذب کناف