چهارشنبه, 30 خرداد 1397
اخبار استان قم پر بیننده ترین
تاریخ انتشار :دوشنبه ، 3 بهمن 1390 ، 12:22
تعداد بازدید :22316
چاپپست الكترونيكيپي دي اف
مدیر بزرگترین تشکل مذهبی کشور؛
جوانان قم متولی ندارند
شبکه خبری قم :مدیر مجمع عاشقان حضرت محسن (ع) بزرگترین تشکل مذهبی کشور با اشاره به اینکه جوانان قم در حال حاضر متولی ندارند، گفت: جوانان قمی نیازمند توجه بیشتری هستند.   /

به گزارش شبکه خبری قم سید مجید رضوی اظهار داشت: به خاطر اینکه ما با جوانان بسیار زیادی در مجموعه هیئت خود ارتباط داریم با مشکلات جوانان آشنا هستیم و آنان نیز خواسته های خود را با ما در میان می گذارند.

 

وی تصریح کرد: با ادغام وزارتخانه ورزش و جوانان به نظر می رسد که مشکلات جوانان بیشتر شده است چرا که با این ادغام برنامه هایی که توسط سازمان ملی جوانان انجام می شد، تعطیل گردیده و هیچ برنامه ای طی یکسال گذشته از سوی سمن هایی که از طریق سازمان ملی جوانان پشتیبانی می شدند، انجام نشده و این تشکل ها رو به تعطیلی است.
وی خاطر نشان کرد: در این بین می بینیم که هیئاتی که تشکل ایجاد کرده اند، توانسته اند به کار خود ادامه دهند و با برگزاری برنامه های متنوع سعی نموده اند، اوقات فراغت جوانان را در فصول مختلف سال تامین نمایند.
رضوی اضافه کرد: این تشکل ها نیز برای ادامه حیات خود نیازمند حمایت مسئولین هستند، چرا که اعتبارات لازم را در جهت تامین نیازهای کلیه جوانان قم ندارند.
حمایت از جوانان از شعار خارج شود
وی بیان داشت: مسئولان باید حمایت از جوانان را از حالت شعار خارج کرده و به عمل تبدیل کنند، ولی متاسفانه شاهد هستیم مسئولین در برنامه های مختلف صحبت از حمایت جوانان می نمایند که متاسفانه این شعار تا عمل فاصله بسیار زیادی دارد.
وی با اشاره به اینکه بنا به گفته سمن های فعال در استان قم قرار است فرهنگ سرای جوانان به صورت کامل تعطیل و تحویل استانداری شود، گفت: بهتر است مسئولین ابتدا محلی را برای فعالیت جوانان پیش بینی نموده و بعد از آن اقدام به تعطیلی فرهنگسرا کنند.
وی تصریح کرد: بنده به عنوان نماینده بخش عظیمی از جوانان عضو مجمع عاشقان حضرت محسن (ع) بزرگترین تشکل مذهبی کشور از مسئولین تقاضا دارم که نسبت به امور جوانان اهتمام بیشتری داشته باشند، زیرا بی توجهی به قشر جوان و کمبودهای آنان موجب ایجاد ناهنجاری های بسیاری در سطح جامعه می شود که برطرف نمودن آن هزینه های بسیار زیادی را برای دولت در پی خواهد داشت.
 
نظرات کاربران

نام (الزامی)

ایمیل

http://qomnn.com/amar.jpg

شبکه خبری قم
شماره تماس
2908360- 0251
مسجد مقدس جمکران
اللهم عجل لولیک الفرج
دعوت به همكاري در شبکه خبری قم
مدير بازرگاني
مجرب، متعهد با روابط عمومي قوی
09365879894

قالب جوملا

فروش مکمل

تبادل لینک

سامانه پیام کوتاه

هاست جوملا

تبلیغات در تلگرام

لوازم تولد

فروش لوازم جشن تولدی

پایدار نیوز

دی جی حسین فسنقری

سایت پادشاه

لوازم تولدی

مبارزان

نابترین

خواص پونه

نسیم روضه

زوار

ذاکران

پرتال مشتریان نسیم وب

نظافت منزل

کفپوش 3d

کفپوش سه بعدی اپوکسی

لوستر

فروش لوستر

داعش

پنل اس ام اس

نمای چوبی ساختمان

کفپوش 3 بعدی

نوین بانک اخبار بانک ها

تبلیغات پاپ آپ

صحافی عدالت

تخته وایت برد

تبلیغات تلگرامی

پیشخوان 24

ویستاد

تبلیغات آنلاین ویستاد

مکمل یاب

خرید آپارتمان در قم

املاک آنلاین تهران

املاک پردیسان قم

اس ام اس گستر - سامانه پیام کوتاه

میوه آرایی

میثم اسفندانی

طرفداری نیوز

لوازم آتش بازی

ریموت آتش بازی

لوازم بلک لایت

اخبار شهرداری تهران